Więcej o AKDMIKDO

Strona AKDMIKDO powstała w roku 2009 z potrzeb jednej rodziny francusko-polskiej. Gdy okazało się, że jej zastosowanie jest bardzo praktyczne i że moż również posłużyć innym, została ona udostępniona publicznie w Internecie, bez jakichkolwiek zmian wizualnych. Stworzona została przez amatora (nie informatyka), co może wyjaśniać jej prostotę. Z upływem czasu naniesione zostały liczne ulepszenia, które zaproponowane były przez bliskich twórcy strony. AKDMIKDO zostało w większej części już przetłumaczone na język polski. Kolejne tłumaczenia pojawią się wkrótce.

Mimo, że strona dobrze funkcjonuje już od kilku lat, może zdarzyć się, że napotkają Państwo na jakiś problem. W takiej sytuacji bardzo prosimy o zasygnalizowanie tego webmastrowi na maila: webmaster(at)akdmikdo.com aby ten mógł wprowadzić poprawki.

Strona w celach jej wykorzystania wymaga podania minimalnej ilości danych osobowych (nawet podanie adresu mailowego nie jest konieczne). Informacje te nie są wykorzystywane w celach komercyjnych. Istnieje możliwość ich modyfikacji w zakładce Moje Konto. Strona jest w cało&saute;ci darmowa i nie zawiera reklam. Więc zachęcamy z jej skorzystania. Jeżeli jesteście zadowoleni z funkcji jakie Wam oferuje, dajcie nam znać zostawiając krótki komentarz w Księdze Gości dzieląc się swoimi spostrzeżeniami.